Üyelik ve Hizmet Alımı

BiwebTR'de dakikalar içerisinde üyelik açabilir, sonrasında hizmet satın alabilirsiniz. BiwebTR.com'da web site ve sosyal medya hesabı satın alabilir aynı zamanda size ait olan site ve hesaplarınızı güvenle satabilirsiniz. Bununla kalmayıp emek verdiğiniz siteniz ya da sosyal medya hesaplarınız için reklam alanları açabilir, sitelerinize güvenli bir şekilde reklam alabilir ya da sitelerinizin reklamını verebilirsiniz. Ekstra bu platformda uzman seo,backlink,özgün makale ya da her alanda freelancer hizmeti sağlayan satıcılar ile buluşup, sitenizi hedefleriniz doğrultusunda büyütebilir, ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz. Satın almalarda ödeme sistemi olarak iyzico kullanılmaktadır. Ödemeleri kredi kartı ile sağlayabilirsiniz.

Hizmeti Satın Aldıktan Sonra?

Satın almış olduğunuz hizmet için alıcı ve satıcı arasında işbu ve site kullanım sözleşmesi kurallarınca, satıcıya iletilmiş olan hizmet karşılığını almayı beklersiniz. Hizmet bedeli ödemesi sağlandıktan sonra yapmış olduğunuz ödeme BiwebTR para havuzunda tutulmaktadır. Hizmet bedeli, alınan hizmet teslim edilene kadar ve alıcı ( siz ) onay verene kadar havuzda bekletilmektedir. Hizmet başarılı şekilde tamamlandığında ödeme onayını alıcı ya da site yönetimi vererek işlemlerin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Herhangi bir hizmet şartlarının yerine getirilmemesi durumunda BiwebTR havuzda olan hizmet bedelini kesinti olmaksızın alıcı kişinin ödeme yaptığı kredi kartına geri iadesini sağlamaktadır. Not: Alımı gerçekleştirilmiş, hizmetten faydalanılmış ya da teslim edilmiş üzerinden vakit geçmiş hiç bir alış için iade hak talep edilemez. 

Hizmet Teslimi Değerlendirme

Satın almış olduğunuz hizmet tamamlanmış ve ödeme tarafınızca onaylandıysa artık hizmet başarılı olmuş demektir. Para satıcı hesabına geçilir, alıcı ve satıcı arasındaki hizmet sonuçlanmış olur. Bu hizmeti alıcı olarak değerlendirme şeklinde satıcının profiline maksimum 5 ve minimum 1 yıldız şeklinde değerlendirme yapabilir, ekstra olarak verilen hizmetin kalitesi hakkında yorum yapabilirsiniz. 

Hala üye olmadınız mı?

Hemen üye olun ve işletmenizin reklam ağını genişletin!