BiwebTR Hakkında ?

BiwebTR; 2019 yılında hizmete giren web dünyasının Türkiye pazaryeri olarak kurulmuş, web sektörü üzerine alıcı ve satıcıları güvenli alışveriş ortamında bir araya getirmeyi amaç edinmiş bir kuruluştur. BiwebTR sanal ortamda yapılan ticaretlerin güvensizliğinin önüne geçmeyi, sizlere güvenli bir ticaret ortamı sunmayı amaçlamaktadır. Uzman ekibi ve kadrosuyla Türkiye pazarında faaliyet göstermeye başlayan BiwebTR web site sahiplerini bir araya toplamakla kalmıyor, freelancer olarak hizmet veren çok sayıda uzmana da kazanç kapısı oluyor. 


BiwebTR.com'da web site ve sosyal medya hesabı satın alabilir aynı zamanda size ait olan website ve hesaplarınızı güvenle satabilirsiniz. Bununla kalmayıp emek verdiğiniz siteniz ya da sosyal medya hesaplarınız için reklam alanları açabilir, sitelerinize güvenli bir şekilde reklam alabilir ya da sitelerinizin reklamını verebilirsiniz.Ekstra olarak bu platformda uzman seo ve backlink ya da özgün makale hizmeti sağlayan satıcılar ile buluşup, sitenizi hedefleriniz doğrultusunda büyütebilirsiniz.

Site İşleyişi İletişim

BiwebTR; Alıcı - Onay - Satıcı üçgenince geçen güvenli ticaret sistemini amaç edinmiş güvenli sanal web hizmetleri pazaryeri platformudur. Bu platformda alıcının yapmış olduğu ödeme hizmet şartları ve detayları yerine gelmeden, alıcı onayını vermeden yapılan ödemenin BiwebTR para havuzunda tutulduğu, alıcı hizmeti teslim aldıktan sonra kendi onayı ya da yönetime bildirerek onaylatmasıyla işlem tamamlanıp, satıcı vermiş olduğu hizmetin bedelinin aktarılmasıyla çalışan bir platformdur. Aksi durumlarda ise alıcıya hizmet ilgili şartların sağlanmaması ya da hiç teslim edilmemesi gibi durumlarda alıcının ödemesi havuzdan, ödeme yapmış olduğu kredi kartı hesabına geri iade edilmektedir. Daha fazla bilgi için ana sayfada yer alan " BiwebTR Nasıl Çalışıyor ? " alanını kullanabilir ya da cevabını bulamadığınız merak ettiğiniz bir konu olursa aşağıda yer alan iletişim mailinden ya da destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

BiwebTR Bilgi Teknolojileri
E-Posta: merhaba@biwebtr.com