Üyelik ve Hizmet Satımı

BiwebTR'de dakikalar içerisinde üyelik açabilir, sonrasında hizmet satışı yapabilirsiniz. BiwebTR.com'da web site ve sosyal medya hesabı satışı yapabilirsiniz. Bununla kalmayıp emek verdiğiniz siteniz ya da sosyal medya hesaplarınız için reklam alanları açabilir, sitelerinize güvenli bir şekilde reklam alabilirsiniz. Ekstra bu platformda uzman seo ve backlink ya da özgün makale hizmeti ile pek çok alanda da freelancer destek sağlayabilir, bu hizmetlere ihtiyaç duymuş kişilerle buluşabilirsiniz. 

Hizmetim Satın Alındı Sonra?

BiwebTR'de satışa sunduğunuz hizmetiniz satın alınması ile birlikte alıcı ve satıcı arasında işbu ve site kullanım sözleşmesi kurallarınca, teslimatınızı sağlayıp size iletilmiş olan hizmet karşılığını almayı beklersiniz. Hizmet bedeli ödemesi sağlandıktan sonra satıcıya ( size ) yapılan ödeme BiwebTR para havuzunda tutulmaktadır. Satıcı ( siz) hizmet şartlarını yerine getirip tamamladığınız takdirde alıcı hizmetin tamamlandığına dair ödeme onayını sağlamaktadır. Ödeme onayı sağlandıktan sonra BiwebTR sitesi üzerinde profilinizde yer alan ilgili alanlarda ki banka hesabınıza ödeme gönderimi otomatik olarak yapılmaktadır.

Hizmet Teslimi Ücretlendirme

BiwebTR'de satışa sunmuş olduğunuz hizmeti tamamlamış, alıcıya teslimi sağlanmış ve onaylanıp hizmet bedeli hesabınıza geldiyse başarılı bir satış gerçekleşmiş demektir. BiwebTR her başarılı satıştan satıcılardan normal zamanlarda %15 tutarında bir komisyon bedeli tahsil etmektedir. Bu komisyon bedeli sipariş tutarından düşülerek BiwebTR üzerindeki tanımlı banka hesabınıza gönderilmektedir. Fakat bazı zamanlarda komisyon oranları düşürülmektedir. https://biwebtr.com/duyurular alanından güncel komisyon oranlarını takip edebilirsiniz.

NOT : BiwebTR hizmet kalitesi ve güvenilir ödeme için aracı sanal post kurumları ile çalışmasından dolayı ( aracı kurum giderleri + e-fatura ) hizmet bedelini %15 tutmuş ve bu komisyon ile güvenilir ticareti savunmayı amaç edinmiş bir platformdur. 

Hala üye olmadınız mı?

Hemen üye olun ve işletmenizin reklam ağını genişletin!