BiwebTR.com ekibi olarak öncelikli hedefimiz web platformunda alıcı ve satıcı kişileri güvenli bir alışveriş sisteminde bir araya toplamak olup, herhangi bir kişisel verilerin yasal merciler olmadıkça paylaşımı söz konusu değildir. Her alıcı ve satıcının site içerisinde bilgileri saklı tutulur. Site içerisinde üçüncü bir tekil kişi ile paylaşımı yapılmamaktadır.

Bu sözleşme BiwebTR.com'un gizlilik politikasını içerir. BiwebTR.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. biwebtr.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, biwebtr.com sitesi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Kullanım & Üyelik Şartları belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. 

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize email gönderebilirsiniz.